אבטחת מידע לשרתי אחסון אפליקציות

אבטחת מידע היא הענף העוסק בהגנה מפני גישה, שימוש, חשיפה, ציתות, שיבוש, העתקה או השמדה של מידע ומערכות מידע מצד גורמים שאינם מורשים או זדוניים כמו האקרים השונים ופורצים. וכיום כמעט כל ארגון או בית עסק מחזיק בידיו אתר אינטרנט או אפליקציה ועוד מוצרים אינטרנטיים הדורשים מערכת הגנה נוספת על הנתונים והמידע.

וכן גם אפליקציות השונות חייבות אבטחת מידע לשרתי אחסון אפליקציות על מנת להבטיח את פעילותה התקינה ושמירה על כל הנתונים הנמצאים במערכת ואין זה משנה אם מדובר באפליקציה פשוטה ללא הרבה נתונים לבין אפליקציה המכילה המיון מידע רגיש כמו נתונים של לקוחות ופרטי אשראי ועוד.

דרכי ההגנה על האחסון של אפליקציות

אבטחת מידע לשרתי אחסון אפליקציות הוא נושא חשוב ויש להתייחס אליו בכובד ראש ולהשתמש בכלים הנכונים ומקורות אמינים, לכן חשוב להתייחס לכמה נקודות המראות את הדרכים בנושא ההגנה ואבטחה, למשל:

  • הצפנת מידע – יש להצפין כל מידע רגיש וחשוב באמצעות פרוטוקולי הצפנה חזקים במיוחד. זה יעזור לכם להעניק שכבת הגנה טובה וחזקה על המידע מפני גישה לא מורשית.
  • ניהול הרשאות – יש להגביל את הרשאות הגישה למידע באפליקציה ולא לאפשר לכל משתמש אשר אינו נחוץ במיוחד, להיות חשוף לנתונים אשר לא שייכים לאותו המשתמש. רק משתמשים מורשים יכולים לגשת למידע רגיש.
  • בדיקות אבטחה – ישנו צורך בביצוע בדיקות שגרתיות לעמידות האפליקציות מפני התקפות, בין כלל המבדקים אחת הבדיקות היא בדיקת חדירות (Penetration test). ויש לבצע אותן באופן סדיר וקבוע. זה יסייע לגלות נקודות חלשות או תקלות, ויאפשר לכם לתקן אותן בזמן בלי לגרום לנזק או עיקוב באפליקציה שלכם.

מי מאבטח את האפליקציה שלי?

על מנת לאפשר לאפליקציה שלכם לפעול באופן תקין ובטוח, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע ולא לנסות לעשות זאת לבדכם במידה ואין ברשותכם את הידע הנדרש. אנשי אבטחה בתחום יכולים לעשות את העבודה הזאת עבורכם באופן יעיל ונכון. מקצועני אבטחת מידע מנוסים, יודעים איך לאבטח את כל המידע ובאיזה דרכים הכי יעילות ואפקטיביות ניתן לשמור על הנתונים שלכם.

זקוקים לשירותי אחסון אתרים עם הגנה מלאה על הדאטה שלכם? צרו קשר עם הצוות של Qtech ונוכל להתאים לכם בדיוק מה שאתם צריכים.

ניווט מהיר

תפריט נגישות