אחסון אתרי מכירות

יש בבעלותכם אתר אינטרנט שדרכו אתם מוכרים את המוצרים שלכם או את השירתוכם הייחודיים לקהל יעד מגוון בארץ או לחו"ל. כאשר מדובר באתר אינטרנט מהסוג הזה, מומלץ מאוד להתייחס אליו ברציניות רבה ולאחסן אותו במקום בטוח.

 אחסון אתרי מכירות דורש התייחסות שונה מאתר אינטרנט סטנדרטי אשר אינו מוכר אלא רק מציג מידע, מכיוון שאתר מכירות כולל בתוכו המון פונקציות שונות, נתונים רגישים מאוד, ומידע חסוי. ואינכם רוצים שכל המידע החשוב שקיים באתר האינטרנט שלכם יהיה חשוף בפני גורמים לא רצויים ומזיקים.

מהו אתר מכירות?

אתר מכירות זוהי למעשה חנות אינטרנטית הבנויה כקטלוג מוצרים או השירותים, בה הגולשים יכולים לרכוש מוצרים או שירותים שונים באופן מידי בלי להגיע פיזית לחנות שלכם ולשם על הפריטים הנבחרים באמצעות הזנת נתונים של פרטי האשראי שלהם.

דרך אתר מכירות האינטרנטית הנכם יכולים למכור מגוון עשיר של מוצרים ושירותים ובכך לאפשר לגולשים רכישה נוחה ומהירה ובכך להגדיל את הקהל שלכם.

מהו אחסון אתרי מכירות?

כל אתר אינטרנטי במיוחד אתר מכירות כולל בתוכו המון נתונים רגישים ומידע. על מנת לשמור על פעילות תקינה של האתר ועל כל המידע, כל אתר מכירות אינטרנטי מחויב במקום בטוח ולהיות מאובטח בצורה מיטבית. לשם כך נועד אחסון אתרי מכירות אשר יבטיח לכם את הביטחון המלא וישמור על האתר שלכם.

אחסון אתרי מכירות הוא למעשה שרת שבו שמורים כל הקבצים של אתר האינטרנט שלכם הכוללים מידע, תמונות, טקסטים, נתונים שונים ועוד. שרת הוא סוג של מחשב שמספק שירותי אחסנה לאתר שלכם ולכל מחשב אחר נוסף אשר מתחבר לשרת.

מהם היתרונות באחסון אתרי מכירות?

מכיוון שהתקופה המודרנית שאנו חיים בה מתנהלת יותר ויותר דרך פלטפורמה אינטרנטית, יותר ויותר בעלי אתרים פונים לחברות לאחסון אתרים גם בארץ וגם בחו"ל. לכל חברה ישנם תנאים שונים וכך גם יתרונות כמו למשל:

  • רמת אבטחה גבוהה לאתר שלכם בפני פורצים ומזיקים שונים.
  • גישה לכל הקבצים ונתוני האתר כמעט מכל מקום בעולם ובכל זמן.
  • שירות אחסון אתרים משתמש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר על מנת לאפשר לכם ולכל הגולשים באתר שלכם חווית גלישה מהירה ולאפשר לאתר שלכם לטעון במהירות גבוהה ביותר.
  • חווית משתמש פשוטה ונוחה אשר מאפשרת לבעלי אתרים אינטרנטיים לנהל אותם בצורה יעילה ופשוטה.

איך לבחור חברת אחסון?

כיום תמצאו ברשת לא מעט חברות אשר מציעות את שירותי אחסון לאתרי מכירות, לכן מומלץ מאוד לערוך כמה בדיקות לפני שאתם רוכשים את שירותיהם כמו המלצות, שנות ניסיון, התמחות ומהם השירותים הנוספים אשר ניתנים על ידי החברה בה אתם מעוניינים.

אל תשאירו את האתר שלכם לא מוגן וחשוף ותתפנו לאנשי מקצוע הנכונים אשר מתמחים בתחום ויעניקו לאתר שלכם את ההגנה המקסימלית ביותר.

ניווט מהיר

תפריט נגישות